Асоціація «ІТ України», яка об'єднує більшість великих IT-компанії України, представила уніфіковані вимоги української IT-індустрії до junior-фахівців — тестувальників і розробників. Як пояснюють в асоціації, цей документ може допомогти тим, хто хоче почати будувати кар'єру в галузі і зрозуміти, які навички та вміння потрібні в першу чергу зазначає видання AIN.UA

Документ, де зібрані єдині вимоги, доступний в інтернеті та складений англійською мовою.

У ньому зібрані дані за такими позиціями, як Junior Software Engineer і Junior Software Testing Engineer. Для них детально розписані hard skills та soft skills. Для всіх навичок визначається необхідний рівень — новачок (novice) або середній рівень (intermediate).

Над документом працювали фахівці з таких компаній, як EPAM, SoftServe, Ciklum, GlobalLogic, Insart, Innovecs, Luxoft, SPD Ukraine, Terrasoft та Astound Commerce. Документ був схвалений також й іншими компаніями-учасницями асоціації.

Також при створенні документа орієнтувалися на заклади вищої освіти та їхніх студентів. ЗВО можуть адаптувати свої освітні програми під вимоги ринку а студенти — вивчати ті навички які знадобляться їм у майбутньому.

Оголошення

Психологічна допомога «Я за Тебе»
Студенте! Якщо тобі потрібно прийняти оптимальне рішення в різних ситуаціях життєвого досвіду, розібратися в суті проблемної ситуації...

Детальніше 

Студенте!!!
Якщо тобі потрібна духовна підтримка, і тобі важко прийняти рішення або знайти вихід із важкої життєвої ситуації...

Детальніше 

На гору