За дослідженнями аналітиків, у світі бракує фахівців з інформаційних технологій. Щороку в Україні кількість вакансій у сфері ІТ збільшує­ться на 10–20%.

Спеціалістам пропонують роботу в українських та міжнародних ІТ-компаніях, у високотехнологічних стартапах або суміжних сферах економіки.

Основні посади

  • Web Application Developer
  • UX/UI Designer
  • Mobile Application Developer
  • Quality Control Engineer
  • System Administrator
  • Data Science Engineer

Зарплата

Згідно даних опитування на сайті dou.ua середня зарплата ІТ-спеціаліста в Україні еквівалентна $2000.

Умови праці

ІТ-фахівці мають можливість працювати як віддалено, сидячи вдома на дивані так і відвідувати офіс. Досить часто великі компанії надають своїм працівникам соціальний пакет (медичне страхування, оплачувана відпустка тощо) та додаткові бонуси у вигляді курсів англійської мови, повної або часткової оплати курсів і конференцій по спеціальності, спеціальні місця для відпочинку та спорту, безкоштовні їжа/напої в офісі.

Кар'єрний ріст та саморозвиток

Більшість ІТ-компаній сприяють кар'єрному росту своїх працівників. Досить часто хороші спеціалісти проходять шлях від початкової позиції у компанії до керівника проектів, або засновують вже свою компанію. Також нерідко досвідчені фахівці переїжджають в іншу країну або створюють свої стартапи. Робота в сфері ІТ завжди пов'язана з дослідженням чогось нового. Під час роботи над проектами фахівцям доводиться знайомитися з різними сферами життя і вникати в самі різні системи які потрібно автоматизувати. Особливо ІТ-спеціалісти люблять працювати над проектами де використовуються методи штучного інтелекту, хмарні обчислення для збирання, аналізу та візуалізації великих даних.

Де здобути фах ІТ-спеціаліста

Кафедра інформаційних систем та технологій у видавничо-поліграфічних процесах готує фахівців за спеціальностями:

Приходьте до нас на навчання і ми допоможемо зробити ваші мрії реальністю!

Оголошення

Психологічна допомога «Я за Тебе»
Студенте! Якщо тобі потрібно прийняти оптимальне рішення в різних ситуаціях життєвого досвіду, розібратися в суті проблемної ситуації...

Детальніше 

Студенте!!!
Якщо тобі потрібна духовна підтримка, і тобі важко прийняти рішення або знайти вихід із важкої життєвої ситуації...

Детальніше 

На гору